საშაბათო / საკვირაო სკოლა
Levels Language Academy გაძლევთ საუკეთესო შესაძლებლობას თქვენმა შვილებმა გაიარონ ზოგადი და სასაუბრო ინგლისური ენის კომბინირებული კურსი ქართველ და უცხოელ (native speaker) მასწავლებელთან ერთად. კურსი ეხმარება ბავშვებს პატარა ასაკიდან დაიწყონ სწორი ინტონაციით კომუნიკაცია, შეისწავლონ წერა, კითხვა, გრამატიკა და შეძლონ დამოუკიდებლად მუშაობა..
პროგრამა, რომელიც შექმნილია 6-10 წლამდე ბავშვებისთვის, არის სახალისო, ინტერაქტიული და ეფექტიანი. სასწავლო პროგრამა ითვალისწინებს ოქსფორდის უახლესი გამოცემის სახელმძღვანელოს “Family and Friends”. ასევე დამატებით სასწავლო მასალას: სახალისო ტექსტებს, საინტერესო სმენით სავარჯიშოებს, ვიდეო ჩვენებებსა და თამაშებს... შესაბამისად, გაკვეთილის პროცესში ბავშვები მაქსიმალურად ჩართულები და პროდუქტიულები არიან.
რეგისტრაციის დროს მოსწავლეების ჯგუფებში განაწილება ხდება ასაკის შესაბამისად. საბოლოო გადანაწილება დონეების მიხედვით მოხდება სწავლის დაწყების პირველ-მეორე გაკვეთილზე. მასწავლებელი გადაანაწილებს ბავშვებს დონეების მიხედვით და დააზუსტებს შეხვედრის საათს.

Levels Language AcademyWe give you the best opportunity for your children to combined general and conversational English course for Georgians and foreigners (native speaker)with the teacher. The course helps children to start communication with correct intonation, learn writing, reading, grammar and be able to work independently.During the course, students will pass two levels of English.
A program created For children 6-10 years, it is fun, interactive and effective. The curriculum takes into account the latest edition of the Oxford textbook  "Family and Friends".as well as additional educational material: fun texts, interesting listening exercises, video demonstrations and games... therefore,  children are productive.
During registration, students are divided into groups according to their age. The final distribution according to levels will take place in the first-second lesson of the beginning of studies. The teacher will distribute the children according to the levels and specify the time of the meeting.