საზაფხულო სკო ლა კინგსტონში
კინგსტონი ლონდონის სამხრეთ-დასავლეთ ნაწილში მდებარე სიცოცხლით სავსე და გამწვანებული უბანია - მდინარე ტემზას ნაპირზე, ჩარინგ-კროსიდან სულ რაღაც 10 მილის დაშორებით. ახლოს არის სამეფო მემკვიდრეობის ერთ-ერთი სიმბოლო - ჰემპტონ კორტის სასახლე; კამპუსთან მდებარეობს პარკები, ხოლო ცოცხალი სანაპირო ზოლი სავსეა კაფეებით და რესტორნებით. ასევე, კინგსტონი გამოირჩევა შესანიშნავი შოპინგით: არის ცნობილი ბრენდების მაღაზიები, ასევე ისტორიული ბაზრობა, რომელიც 800 წელზე მეტია მოქმედებს. კინგსტონი არის ლონდონის ერთ-ერთი საუკეთესო, შვიდი და უსაფრთხო უბანია ვიზიტორებისთვის.
სასწავლო შენობა არის განთავსებული რიჩმონდ პარკსა და უიმბლდონ ქომონს შორის, უნივერსიტეტის ულამაზეს კამპუსში თანამედროვე ინფრასტრუქტურით, ბაღებითა და მწვანე სივრცეებით. ფეხით სავალ მანძილზეა: ჩოგბურთის მოედნები, რესტორნები, კაფეები და კომფორტული სოციალური სივრცეები. უფასო ტრანსფერები აკავშირებს კამპუსს უახლოეს სადგურთან და ქალაქის ცენტრთან, ხოლო ცენტრალური ლონდონი საზოგადოებრივი ტრანსპორტით დაახლოებით 30 წუთშია.
- Error: empty slot
საცხოვრებელში განთავსება ხდება ერთადგილიან საძინებლებში, ინდივიდუალური აბაზანით, 6-8-ოთახიან აპარტამენტებში. თითოეულ აპარტამენტში არის პატარა სამზარეულო და საერთო მოსასვენებელი სივრცე.
-
კამპუსის ირგვლივაა მწვანე ზონები და ბაღები
კამპუსის ტერიტორიაზეა ჩოგბურთის მოედნები
უფასო Wi-Fi
ადგილზე მაღაზია და ბანკომატი
კამპუსის ტერიტორიაზეა ავტობუსის გაჩერება და უფასო ტრანსფერები
24-საათიანი ვიდეომეთვალყურეობა (CCTV)
აქტივობები
ეს არის სტანდარტული აქტივობები, რომლებზეც ზაფხულის სკოლის ყველა მონაწილეს ექნება შესაძლებლობა დაესწროს ყოველგვარი დამატებითი გადასახადის გარეშე.

Summer School in Kingston
Kingston is a vibrant, green corner of southwest London-set on the River Thames and just 10 miles from Charing Cross. With royal heritage nearby at Hampton Court Palace, vast parklands on your doorstep, and a lively riverside lined with cafés, pubs, and restaurants, it’s an ideal place to live and explore. Add excellent shopping from well-known high-street brands to a historic market that’s been running for over 800 years and you get the best of London, with a calmer, safer feel.
The learning centre is perfectly placed between Richmond Park and Wimbledon Common on a beautiful hillside university campus. Modern facilities sit within landscaped gardens and open green spaces, creating a friendly, community atmosphere. Everything is a short walk away, including tennis courts, a student bar, a restaurant, and relaxed social areas. Free transfers connect you to the nearest station and town centre, and central London is easily reached in around 30 minutes by public transport.